Komunikace vždy byla, je a bude nedílnou součástí každodenních aktivit. Umožňuje často nejen samotný výkon specifického úkolu, ale také ho provést efektivněji a s vyšší bezpečností.

Řada činností a rozhodnutí se neprovádí z kanceláře a s telefonem na stole, ale v nejrůznějších podmínkách bez dostupných sítí a instalované techniky. Pro zajištění komunikace je tedy třeba využít vhodné technologie a prostředky. Pokud pro zajištění komunikace není k dispozici pevná síť,  zvažuje se buď využití mobilních telefonů, nebo radiostanic. Hlavní výhodou radiostanic je možnost rychlého navázání spojení bez nutnosti další techniky a prostředků. Díky tomu, že nevyžadují pro kratší vzdálenosti žádnou infrastrukturu, je tato komunikace spolehlivější než třeba v případě mobilních telefonů. Obzvláště v místech se slabším pokrytím signálem pro mobilní telefony jsou radiostanice lepším – a pro klíčovou komunikaci jediným řešením pro zajištění spojení.

Proč pro hlasovou komunikaci použít radiostanice?

  • Jednoduché a rychlé spojení bez potřeby další techniky
  • Možnost vytváření skupin, zasílání skupinových zpráv
  • Spojení není ovlivňováno výpadky nebo přetížení sítě, jako v případě mobilních telefonů
  • Odolná zařízení z krytím IP 54 / IP 67 – podle modelů
  • Srozumitelnější přenos hlasu
  • Bezpečnostní funkce – možnost sledování aktivity, pohybu, polohy (Lone worker, MAN DOWN, …)
  • Ekonomicky výhodnější než mobilní telefony (výhodnější Cost Of Ownership) – žádná cena za hovor, žádné měsíční paušály (v případě licence-free frekvencí)
  • Možnost využití jako záložní řešení pro kritickou / klíčovou komunikaci

Dostupnost pokročilých funkcí – spojování radiostanic do skupin, lokalizační služby, textové zprávy, funkce osamělý pracovník, ManDown a další může být závislá na modelu radiostanice, příp. na aktivovaných funkcích.

Výběr z aktuální nabídky:

Můžeme Vám poradit s výběrem, nebo pomoc s nákupem? Zavolejte nám, prosím, na tel. (+420) 272 088 311, nebo nám zašlete poptávku přes kontaktní formulář:

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Dozvědět se více

Kompletní nabídku naleznete v našem on-line obchodě www.nahlavnisoupravy.cz

Ke stažení: