Přemýšlíte-li o vybavení Vaší kanceláře nebo kontaktního centra náhlavními soupravami, nebo si chcete jen uvolnit ruce pro zvládnutí více činností, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme s výběrem optimálního produktu.

Máme pro Vás také širokou nabídku, pokud hledáte řešení komunikace do průmyslového prostředí – na stavbu, do výrobního provozu nebo tam, kde je potřeba uvolnit ruce, slyšet a ještě k tomu chránit sluch.

Neváhejte se na nás obrátit i s jinými požadavky, ať již jde o handsfree do auta, komunikační systém (intercom) třeba na motorku nebo na sněžný skůtr, headset do posilovny nebo venkovní sportovní aktivity – naše nabídka je skutečně velká.

Jsme specialisté na náhlavní soupravy pro nejrůznější potřeby. Doba, po kterou se prodeji náhlavních souprav věnujeme, společně s množstvím značek a typů v nabídce nám přináší nadstandardní přehled k tomu, abychom Vám dle Vašich požadavků poradili, doporučili a dodali optimální řešení …

 

Výběr z aktuální nabídky:

3M PELTOR logo logo axiwi Axtel logo Jabra Logo
Poly logo SENA logo VXI logo

Můžeme Vám poradit s výběrem, nebo pomoc s nákupem? Zavolejte nám, prosím, na tel. (+420) 272 088 311, nebo nám zašlete poptávku přes kontaktní formulář.

Kompletní nabídku naleznete v našem on-line obchodě www.nahlavnisoupravy.cz